Archiv novinek

Užijte si páteční volno

Ve čtvrtek je státní svátek a mnoho z vás si bere na pátek volno. My to uděláme stejně, užijme si tedy poslední dny babího léta. Těšíme se na vás opět v pondělí 2. října! více »
 

Právě probíhá zápis do zimního semestru 2017

Chcete se příští půlrok zlepšit ve španělštině? Čeká vás zkouška FCE nebo potřebujete rychle zvládnout látku z cizího jazyka na vysoké škole? Mrkněte se na přehled kurzů a pokud si nevybere, rádi Vám vytvoříme kurz na míru! více »
 

Změna úředních hodin 24.7.2017

V pondělí 24. 7. 2017 máme úřední hodiny zkrácené, tedy od 15 do 17 h. Děkujeme za pochopení. více »
 

Změna úředních hodin v průběhu prázdnin

Od 3.7.2017 máme prázdniny. Jak nás ve škole zastihnete, najdete zde.

Přejeme Vám krásné léto plné slunce a odpočinku a pokud byste chtěli čas věnovat i jazykům, projděte si nabídku našich letních kurzů zde.

Tým Lingua Viva

více »
 

Změna úředních hodin 21.6.2017

Ve středu 21.6.2017 budou úřední hodiny kanceláře školy pouze 16:00 - 18:00. Zastihnete nás na emailu info@linguaviva.cz a telefonu 608 660 708.

Děkujeme za pochopení
Vaše Lingua Viva

více »
 

Letní kurzy pro cestovatele a maturanty

Vyberte si na léto kurzy, které vám usnadní cestování nebo vás připraví na nadcházející maturitní ročník. Nabízíme i business english pro ty, kteří chtějí zasvítit u svých zahraničních kolegů. více »
 

Velikonoce 2017

V pátek 14. 4. a v pondělí 17. 4. bude mít naše jazyková škola zavřeno. Přejeme Vám krásné volno a pohodové Velikonoce. více »
 

Anketa ke zlepšení jazykových služeb

Získejte výhody vyplněním ankety. Pomůžete nám tak vylepšit jazykové služby, které Vám poskytujeme a my Vás navíc odměníme dárkem dle vlastního výběru. více »
 

slevy na kurzy

Pro letní semestr 2017 nabízíme slevy na kurzy - "kamarád" nebo "1+3". Přiveďte své známe, učte se jazyky dohromady a navíc ještě za zvýhodněnou cenu. více »
 

ukázkové hodiny zdarma

Přijďte se podívat, jak učíme jazyky my. Ukázkové hodiny jsou zdarma a navíc můžete přivést i své kamarády. Máme pro vás speciální slevy! více »
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | >>
 

Reference