Jazyková škola Lingua Viva – Praha

Hlavní je chuť mluvit cizím jazykem, pak už jde všechno samo. Abychom vás neznechutili hned na úvod, představíme se jen rychle a jednoduše.

  • Jazyková škola Lingua Viva funguje od roku 1996
  • Je to jedna z prvních soukromých škol v Praze
  • Od začátku stavíme studijní plány na kombinaci kladných prvků z českých „konzervativních“ přístupů i z alternativních světových komunikativních metod.

Jazyková škola Lingua Viva – široká nabídka jazyků

Nabídka jazykových kurzů Lingua Viva je přizpůsobena širokému spektru klientů. Nabízíme pomaturitní studium angličtiny akreditované Ministerstvem školství, jazykové kurzy různých úrovní, intenzit i zaměření, stejně jako firemní kurzy a individuální vzdělávání sestavené přesně podle podmínek a požadavků klientů. Naše škola se vám dokáže přizpůsobit.

Portfolio vyučovaných jazyků

AngličtinaNěmčinaFrancouzštinaŠpanělštinaItalštinaRuštinaPortugalština

Kromě nejrozšířenějších evropských jazyků Vás naučíme také čínštinu, japonštinu či vietnamštinu. Kontaktujte nás!

Jazyková škola - nejlepší investice

Široká nabídka jazykových kurzů, kvalitní a osvědčené výukové metody, profesionální tým lektorů, perfektní organizační zajištění výuky a spolehlivý zákaznický servis, to vše charakterizuje jazykovou školu Lingua Viva. Více než 12 000 spokojených klientů za sedmnáct let existence je naším důkazem, že se nám záměr poskytování kvalitního jazykového vzdělávání, přizpůsobeného na míru každého jednotlivce, daří. Zkuste to s námi také!

 

Reference