Portugalština pro začátečníky

Začátečníkem byl jednou každý. Portugalské děti začaly s výukou hned po narození, ale věřte, že jinak je tenhle krásný jazyk pro většinu jeho mluvčích druhým jazykem. Portugalština pro začátečníky je krásná exkurze do prosluněné země dávných objevitelů – nebojte se ji poznat! V kurzech Portugalštiny pro začátečníky budete spolu s malou skupinkou dalších Vám rovných studentů objevovat nové kontinenty!

Portugalština - Obecná portugalština

Úroveň Cena
Začátečníci 3 660 Kč
6.10.2017 - 2.02.2018 | 1x90min/týden (1x90) | PÁ | 15:30 - 17:00 Objednat
Zarezervujte si místo na kurzu!

Individuální výuka je Vám sestavena na míru podle toho jak potřebujete, jak máte čas a jak můžete. Ne každému vyhovují klasické jazykové kurzy – v jazykové škole Lingua Viva Vám vyjdeme vstříc. Individuální jazykové kurzy „one to one“ jsou efektivní, intenzivní podle Vašich možností a náročné tak akorát, aby Vám přinesly největší možný užitek. Ceny individuální výuky se pak odvíjejí především od intenzity Vašeho kurzu a počtu objednaných lekcí.

Kdy zvolit individuální výuku?

  • Mám specifické požadavky na obsah výuky jazyků a preferuji individuální přístup
  • Chci studovat z pohodlí domova, vlastní kanceláře, knihovny, kavárny nebo v prostorách jazykové školy a chci si vybrat lektora.
  • Objednejte si nezávazně výuku a skrze kontaktní formulář nám zašlete své údaje. Do následujícího pracovního dne se Vám ozveme a Vaši objednávku vyřídíme. Objednat

Těšíme se na Vás!

Kromě portugalštiny pro začátečníky nabízíme také

Portugalština pro pokročilé

 

Reference