Intenzivní kurzy

Rychlost – to je oč tu běží! Jestli se potřebujete zdokonalit v cizím jazyce rychle a intenzivně, pak zvolte naše intenzivní jazykové kurzy. Stačí, když nás v počtu minimálně tří lidí kontaktujete, a spolu už vymyslíme ideální nastavení vašich intenzivních kurzů. Lektoři v intenzivních kurzech můžou být čeští i rodilí mluvčí – vždy záleží na tom, čemu dáte přednost vy. Anebo si vyberte ze standardní nabídky intenzivních kurzů – už mnoho let jsou velmi oblíbené letní intenzivní kurzy, kdy za čtrnáct dní zvládnete stejný obsah látky jako za semestr!

Jak probíhají intenzivní jazykové kurzy?

  • Mluvte stále – naše úspěšná konverzační metoda výuky, která z 90 % staví na cizojazyčné konverzaci, která je jen z 10 % doplněna o související gramatiku. Tento způsob výuky je vhodný pro ty z vás, kteří už máte dobré základy a potřebujete se tzv. rozmluvit.
  • Mluvte správně – tradiční způsob výuky, která je rovnoměrně rozložena mezi studium gramatiky a konverzaci v cizím jazyce. Pokud máte nedostatky v základní gramatice a potřebujete si osvěžit cizí jazyk, je tato metoda nejvhodnější.

Jaké jazyky učíme formou intenzivních kurzů?

AngličtinaNěmčinaFrancouzštinaŠpanělštinaItalštinaRuštinaPortugalština│ A jiné

 

Reference